המלצות ומכתבי תודה

כותבי ההמלצות ישמחו לענות לשאלותיכם במייל או בטלפון, פרטים ימסרו למתעניינים.

"הרצאתך הייתה חשובה ביותר ומשמעותית לעבודת מורות השילוב ובכלל ... ההרצאה הייתה מרתקת, מעניינת ומרגשת! שילבת בהרצאתך הסברים עניינים, דוגמאות רלוונטיות וממצאים מחקריים עדכנים הקשורים בנושא ... התגובות לאחר ההרצאה היו מצוינות ומפרגנות. המורות ציינו שהפיקו רבות מן ההרצאה ועל כך אנו מודים לך מאוד! "

לקריאת מכתב התודה ממתי"א ראשון לציון
ליחצו כאן

"...איך לכל אחד מהם את יודעת בדיוק כיצד ניגשים ... את צופה בדיוק רב את כל שלבי הצמיחה ...ומאין כקוסמת כל משפט שאת אומרת מתגשם ואכן התרחש.."

לקריאת מכתבם של אילנית ומשפחתה - ראשון לציון
ליחצו כאן

"הדאגות והחשש לעתיד החלו להתפוגג ובמקומם באו הבנה כלים ותקווה להתמודדות עם מצב זה... את ידעת מראש מה לצפות מן הילד כאילו הכרת אותו מלפנים. ההתייחסות אליו, הגישה כלפיו, ההכוונה, ההדרכה והייעוץ היו מדהימים וקידמו את יכולתנו להתמודד עם המצב באופן משמעותי... העזרה שלך לבננו מול בית הספר שהקשה עליו, הייתה פנטסטית. הצלחת ל"רכך" מערכת נוקשה וגרמת לה להתגמש בהתאם לצרכי התלמיד. לימדת גם אותם מהם צרכיו של תלמיד כזה...."

לקריאת מכתבם של נעמי ורועי - תל-אביב
ליחצו כאן

" ... הראית לי שלהפרעת קשב וריכוז יש גם יתרונות. ושההפרעה הזו יכולה להיות מתנה ולא קללה.. רק צריך ללמוד לשלוט בה (במקום שהיא תשלוט בי..) אני רוצה להודות לך מקרב הלב, על התמיכה המקצועית והאישית הכל כך ייחודית לך..על עצותייך ועל נכונותך לעזור ולהיות בשבילי בכל עת וללא תנאי, אני חייבת לומר, בכנות ובהערכה, שלא הייתי מצליחה אילולא את לצידי!!!"

לקריאת מכתבה של אורית - ראשון לציון
ליחצו כאן

..."עוד לפני שהכרנו אותך הודיעו לנו שאת "קוסמת" ואכן זוהי המילה ההולמת אותך..איך את עם היכולות המדהימות והטמפרמנט הג'ינג'י לא ויתרת- העמדת את בית הספר על הרגליים, הגעת לישיבות של הצוות החינוכי והכי חשוב- לא נתת לי להרים ידיים...ובזכותך מורן הגיעה להישגים שאנשים פשוט לא מאמינים!!!..."

לקריאת מכתבה של מיכל שריג - ראשון לציון
ליחצו כאן

"..תמיד בחיוך אך בטון סמכותי עבדנו על כל גבול אפשרי, חיינו השתנו לבלי הכר..כל זאת נזכור- ונשתדל לשמר!..לא בצביעות ולא במליצה, גילי הביאה לנו את הישועה!"

לקריאת מכתבם של משפחת לרר - בני ברק
ליחצו כאן

"... גילי היא ההצלה שלנו. היא נכנסה לתוך ביה"ס, צפתה בילד, הרגיעה אותנו ועשתה סדר למורים, כיצד להתנהל עם הילד. היא ישבה עם המורים ועשתה תכנית עבודה על מנת שהילד שלנו ירגיש נוח והמורים שלו לא יתלוננו..אנחנו מודים לגילי על השינוי שעשתה בחשיבה ובתפיסה של ביה"ס, לילד שלנו ולנו היא עוגן.."

לקריאת מכתבה של יפעת - רמת השרון
ליחצו כאן

"ההדרכה של גילי תרמה רבות לבתנו. בזכותה היא החלה לפעול בצורה עצמאית ורגועה יותר - כולל התמודדות עם הכנת שעורי בית באופן עצמאי. תרומתה של ההדרכה הייתה כה משמעותית כך שיכולנו לוותר על עזרתה של המורה הפרטית להכנת שעורי הבית. כמו כן האווירה בבית נעשתה רגועה יותר ובכך חל שיפור משמעותי באיכות החיים של בתנו בפרט, ושלנו בכלל. "

לקריאת מכתבם של משפחת דורון - תל אביב
ליחצו כאן

".. נכנסת לליבנו, למשפחתנו והפכת לעמוד התווך בגידול ילדנו !...נתת לנו רשת בטחון ותמיכה שלא יכולה להימדד בשום ערך... בזכותך, הבן שלי למד לקרוא, לכתוב, לאכול, להתנהג ולהגיע לרף שהצבתי לו ביום היוולדו. הדרך עוד ארוכה ואין יודע את דרכה אך דבר אחד בטוח- גילי פה!..."

לקריאת מכתבם של משפחת עינב - גבעת שמואל
ליחצו כאן